Poznejte Omán

Oman Air

Oman Air je národní dopravce Ománu, který ze svého mateřského letiště v Maskatu operuje lety do 27 zemí s flotilou letadel čítající v současné době 39 letadel. Ve své flotile má především několik letadel Boeing 737 a pro delší lety také 10 strojů Airbus A330. Od roku 2015 se v jejich flotile setkáte i se 2 nejnovějšími Boeingy 787, kterých má objednaných ještě dalších 8.

Bezpečnost a service na palubách

Od roku 1993, kdy Oman Air fakticky začali provozovat svou činnost neměli ani jedinou nehodu, ani jednoho vážněji zraněného cestujícího. Palubní služby jsou na velmi dobré úrovni, Oman Air byla první letecká společnost, která na svých palubách spustila služby internetu na palubě (2010).

Destinace a partneři

Kromě vnitrostátních letů v Ománu (především Maskat – Salalah) se na palubách této společnosti proletíte především na Srí Lanku či do Indie. Smluvní dohodu, a tedy možnost provázání v rámci zakoupení jedné letenky, má Oman Air především s KLM, Turkish Airlines a Emirates.

Dále pak můžete Oman Air využít při přímém letu z Mnichova do Maskatu bez mezipřistání (ostatní spoje z Evropy do Ománu mají obvykle mezipřistání v Dubaji nebo Abú Dhabí).

Oman Air létá z Mnichova také do Bangkoku, Káthmándú, Kuala Lumpuru, Singapuru či na Zanzibar.

Let z Prahy do MaskatuOman Air
5, hlasů: 3
Tajné nabídky zájezdů do Ománu
Informace o Ománu